Walentynkowa czerwień

Luty 12, 2014 w Just Fashion

Walentynki- święto przez jednych uwielbiane, a przez innych znienawidzone. Pomimo naszego stosunku do Walentynek wraz z nadejściem lutego następuje prawdziwa ekspansja koloru czerwonego i motywu serduszek. Czy tego chcemy czy nie, na każdym kroku spotykamy bogato przystrojone witryny sklepowe nagabujące nas do zakupu kartek, czekoladek czy bielizny w tym seksownym i rozpalającym zmysły kolorze.

Źródło: chicwish.com

Źródło: chicwish.com

Czerwień to barwa symbolizująca takie cechy jak impulsywność i porywczość. Jako jeden z niewielu kolorów ma w sobie niesamowitą moc i siłę, który sprawia, że kobieta staje się dla mężczyzny bardziej atrakcyjna i pociągająca seksualnie. Czerwień obok czerni i bieli to już klasyka elegancji! Jak ją nosić aby czuć się komfortowo? Mam dla Was kilka propozycji:

Kolorowe magazyny oraz portale modowe przekonują nas do noszenia czerwieni w wymiarze total- od stóp do głów.  Przyznaję, że nie czułabym się dobrze w takim zestawieniu, jeśli jesteś odważniejsza ode mnie postaw na total red look!

Źródło:  everdrobe.com

Źródło: everdrobe.com

Źródło: stylelovely.com

Źródło: stylelovely.com

Źródło: somestylest.com

Źródło: somestylest.com

Źródło: .trendsforthemasses.com

Źródło: .trendsforthemasses.com

Czerwień świetnie komponuje się z bielą, czernią i granatem oraz beżami. Chętnie nosiłabym ją w połączeniu właśnie  z tymi kolorami. Najbardziej przemawia do mnie właśnie połączenie z czernią. Baskinka w kolorze nasyconej czerwieni i do tego czarna spódnica za kolano… elegancja i klasa sama w sobie!

Źródło: pinterest.com

Źródło: pinterest.com

Wraca moda na szerokie spodnie! Nie jestem ich fanką- po prostu nie pasują do mojej figury, jednak  na tym zdjęciu prezentują się fenomenalnie!

Źródło: m.weheartit.com

Chusta w modną kratę, burgundowe woskowane spodnie i czarna, skórzana ramoneska- świetny i wygodny look.

Źródło: etsy.com

Źródło: etsy.com

Fankom dodatków proponuję zainwestować w czerwone szpilki. Rzućcie okiem na poniższe stylizacje. Nawet biała koszula i zwykłe dżinsy połączone z czerwonymi szpilkami wyglądają obłędnie!

Źródło: fashiondivadesign.com

Źródło: fashiondivadesign.com

Źródło: sulia.com

Źródło: sulia.com

Lubicie i nosicie czerwień? Jesteście na tyle odważne, żeby zaszaleć i ubrać się od stóp do głów w total red look? A może wolicie bardziej stonowane barwy?

pina-podpis