Pokój łazienkowy – łazienka w stylu francuskim

Maj 7, 2013 w Just Home

Trzeba marzyć i dążyć do ich spełnienia. Marzeniem Tańki był pokój łazienkowy, który zobaczyła we Francji. Długo zastanawiałyśmy się jak urządzić całkiem dużą łazienkę. Cóż.. wcześniej i nasza łazienka nie odbiegała od polskich standardów – kafelki, prysznic, półeczki, ręcznik, suszarką i kosz na pranie.. Ale oto zrodziła się myśl i jej wyniki przedstawiam Wam poniżej:

justlovely.pl

justlovely.pl

Pokój łazienkowy miał być miejsce relaksu i odpoczynku, dlatego też postawiłyśmy na kolory pastelowe. Warto dodać, że do pasteli pasują prawie wszystkie kolory – zarówno energetyczne, jak i oczywiście biel. Tańka uwielbia wszędzie i zawsze robione na szydełku serwetki, dlatego też nie mogło ich zabraknąć i tutaj. Czerwony nocnik z sercem jest dekoracją nabytą w second hand donic :)

justlovely.pl

justlovely.pl

Lubicie lawendę? Może być pięknym dodatkiem nie tylko w łazience.. Tańka zrobiła dekorację z kolorowych mydełek w słoiku, przykrytych serwetką ze wstążką. Robota i pomysł oczywiście Tańki.

justlovely.pl

justlovely.pl

A po tej stronie łazienki same cuda.. Zaczynamy od prawej! Nie macie pomysłu na efektowne miejsce dla papieru toaletowego? Co powiecie na takie rozwiązanie?

Pokój łazienkowy musi mieć elementy salonu, pokoju – stąd obrazek w złotej ramce oraz złota lampka stylizowana na droższą niż jest w rzeczywistości :)

justlovely.pl

justlovely.pl

Tą ścianę zagospodarowałyśmy w lustra, więcej się nie zmieściło, więc mamy tylko 4… Moje ulubione – to stojące na komodzie. Uwielbiam Zara Home.

A Wy o jakim wnętrzu łazienki marzycie?