Paryski luksus…

Maj 2, 2013 w Just Home

Paris Paris.. rozmarzyłam się na myśl o wakacjach w stolicy stylu, elegancji, wyjątkowego poczucia estetyki.

Gdy byłyśmy tam po raz pierwszy zachwyciła nas Wieża Eiffla, Sekwana, delektowałyśmy się smakiem świeżej bagietki z pleśniowym serem..no i intensywnie zwiedzałyśmy nie tylko muzea, ale także restauracje. Zwróciłyśmy uwagę na pałacowy wystrój łazienek – nawet tych w miejscach publicznych! To nie łazienki – to pokoje, komnaty łazienkowe!

Urządzając naszą, wykorzystałyśmy podpatrzone elementy, tworząc francusko-skadynawsko-polski mix, który jest zarówno wygodny jak i funkcjonalny. Dziś pokażemy Wam nasze inspiracje.

Źródło: www.londonoa.com/

Źródło: www.londonoa.com

Drabina – świetny pomysł na ręczniki. Jeśli lubicie długo wylegiwać się w wannie, polecam wybór pastelowych kolorów – wyciszają, uspokajają i relaksują… królewskie spa w swoich czterech kątach.

Źródło: www.seasonsforallathome.com

Źródło: www.seasonsforallathome.com

To zdjęcie ma w sobie tajemnicę – uchylone drzwi pokazują tylko część łazienki.. ale można się domyślić, że panuje tutaj królewski minimalizm! Z jednej strony wanna w stylu retro, piękne krzesło, ale panuje ład, brak zbędnych gadżetów. Tylko lampka i ramka nie wkomponowały się w ten styl.. ale może się czepiam ;)

Źródło: www.heroicabs.blogspot.co.nz

Źródło: www.heroicabs.blogspot.co.nz

Doskonała robota fotografa! Piękne zdjęcie, aż mam ochotę wskoczyć do wanny! Podoba mi się ten uporządkowany chaos. Widać, że w pięknej i zadbanej przestrzeni też można normalnie żyć, czyli bałaganić :)

Źródło: www.kalathma.blogspot.com

Źródło: www.kalathma.blogspot.com

Tiulowa zasłonka do łazienki.. może niepraktyczna, ale piękna..