Jak łatwo zaplanować swoją stylizację?

Październik 6, 2015 w Just Fashion

Długo zastanawiałam się nad pierwszym postem po tak długiej nieobecności na blogu. Jednak temat przyszedł do mnie sam i muszę przyznać, że bardzo ciekawy i inspirujący.

Found on design-seeds.com

Found on design-seeds.com

Otrzymałam propozycję udziału w konkursie organizowanym przez portal urodiaizdrowie.pl oraz kreator stylizacji PASUJEMI.PL Muszę przyznać, że sam pomysł kreatora stylizacji wydał mi się bardzo innowacyjny oraz pomocny w planowaniu zakupów. Właśnie czekają mnie większe zakupy na jesień/zimę. Niejednokrotnie łapałam się na tym, że owszem kupowałam bardzo fajne rzeczy, tylko zupełnie do siebie nie pasujące. Za pomocą kreatora mogłam sobie łatwo dopasować ubrania uwzględniając zarówno typ sylwetki jak i swój typ kolorystyczny. Sam pomysł jest świetny. Kreator przede wszystkim jest dobrą zabawą – wreszcie mogłam się pobawić w stylistkę :) Aczkolwiek muszę przyznać, że czasami niektóre funkcje były dość czasochłonne i zrobienie naprawdę takiego kolażu, który będę chciała wysłać na konkurs, zajęło mi więcej czasu niż się spodziewałam.

Inspiracją do takiego zestawienia była oczywiście jesień. Warto poznać swój typ kolorystyczny, aby łatwo i trafnie dobierać swoje kolory. Ja jestem rudzielcem i lubię dopasować ubranie do koloru włosów. W tym przypadku postawiłam na mocniejszy akcent w postaci szala, dlatego też pozostała część garderoby jest w stonowanych kolorach. Zależało mi, aby był to stylowy, casualowy i nowoczesny look, stąd też wyraziste dodatki w postaci okularów, które na pewno przyciągną uwagę innych, świetne buty, nowoczesny zegarek i oczywiście przepiękna torba Michaela Korsa. Lubię zdecydowany, ale minimalistyczny styl ubierania. Myślę, że jestem zwolenniczką reguły „mniej znaczy więcej”. Oczywiście na co dzień bywa z tym różnie, ale gdy mam okazję pofantazjować i wszystko idealnie zgrać, to właśnie tak bym najchętniej tworzyła swoje stylizacje.Lubię też dobre gadżety w postaci okularów, zegarka czy właśnie torby.

kolaz

I jak Wam się podoba? Może coś byście zmieniły?